Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,841 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancini drejt largimit: ja te rejat…

Sky – Mancini drejt largimit: ja te rejat…
  • On 07/08/2016, 20:14

Shume tension ndermjet Inter dhe Roberto Mancinit: palet jane duke punuar ne keto ore per te gjetur zgjidhjen me te mire, po shkohet drejt largimit me mirkuptim te trajnerit, pasi ne kete moment gjetja e zgjidhjes per te vazhduar sebashku eshte shume e veshtire per tu gjetur.

Ne rast se Mancini largohet, sic ka shume mundesi qe te ndodh, emri qe do e zevendesoje do jete Franck De Boer i cili per momentin eshte favorit ndaj Lenoardo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.