Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

831 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mancini ka folur me skuadren dhe e ka motivuar. Chievo…

SKY – Mancini ka folur me skuadren dhe e ka motivuar. Chievo…
Bujar Berishaj

Do te duhet nje vazhdimesi e rezultateve qe Inter te kualifikohet ne Europa League. Mancini nuk ka asnje synim te rishikoj pjesen e fundit te ndeshjes me udineses qe eshte luajtur te marten.

Per kete, shpejgon Andrea Paventi per Sky, ai e ka motivuar skuadren dhe i ka folur lojtareve te tij duke i kerkuar nje prove pjekurie: “EShte nje ndeshje delikate – ka shpjeguar ne konference – dhe Chievo eshte ne forme. Eshte nje skuader qe po ben mire, eshte ne forme dhe eshte e qete, do te jete nje ndeshje e veshtire.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.