Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,136 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mancini ka identifikuar problemin e Inter…

SKY – Mancini ka identifikuar problemin e Inter…
Bujar Berishaj

Flitet per Interin per studiot e Sky Sport dhe se si skuadra e Mancinit eshte kthyer pas humbjes ne Olimpico.

Tekniku i Interit tashme ka nje ide sa i perket problemit te zikalterve dhe zgjidhjeve qe duhen bere. Problemi eshte i lidhur me vleren e lojtareve qe jane ne skuader. Ky problem eshte pasoje e merkatos qe eshte kryer nga udheheqesit ne vere nen mbikeqyrjen e Mazzarrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.