Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,154 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancini ka pasur gjithmone raport shume te mire me Interistat. Kovacic do te jete…

Sky – Mancini ka pasur gjithmone raport shume te mire me Interistat. Kovacic do te jete…
Inter Club Staff

Andrea Paventi tek Sky Sport 24 ka folur per raportin ndermjet Mancinit dhe tifozeve zikalter por edhe per ndryshimet taktike te skuadres.

“Raporti ndermjet Mancinit dhe tifozerise ka qene gjithmone shume i bukur, shume pozitiv dhe ka pasur gjithmone nje ndenje te madhe ndermjet tij dhe popullit zikalter. Per te do te jete e thjeshte te hyje serisht ne kete ambjent dhe ta ktheje ne favorin e tij. Derby do te jete ndeshja ideale per te vendosur nje raport akoma me solid me skuadren dhe me tifozet. Ai duhet te tregohet i zoti qe te riktheje skuadren tek rezultatet shume shpejt. Cfare mund te beje me lojtaret qe ka ne dispozicion? Do te ndryshoje Interi nga ana taktike njehere, do te rikthehet tek mbrojtja me kater lojtare por ka kuriozitet se cilet do te jene njerezit e besueshem ne fushe. Nuk do te kete ne dispozicion Jonathan. Kovacic do te behet gjithmone e me shume lideri i Interit, tani dhe ne te ardhmen. Mancini beson shume tek ai” – ka treguar gazetari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.