Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,966 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mancini mendon per 4-3-3? Ne mbrojtje zgjedhje te obliguara. Ne sulm…

SKY – Mancini mendon per 4-3-3? Ne mbrojtje zgjedhje te obliguara. Ne sulm…
Bujar Berishaj

Kunder Palermos, Inter ka nevoje te fitoj sepse 26 piket qe ka mbledhur ne klasifikim nuk bejne qe tifozet interist te flejne te qete.

Mancini edhe sot ka bere nje stervitje intensive, te koncentruar ne posedimin e topit dhe riorganizuar kartat gjate ndeshjeve mes lojtareve. Dyshja e qendres e konfirmuar: do te jete titullar Ranocchia e Juan Jesus edhe sepse Campagnaro sapo eshte futur ne grup dhe Vidic eshte nokautuar nga nje dhimbje ne fund te shpines.

Perpara duhet te jene te konfirmuar Brozovic dhe duhet te kthehet Kovacic, ka shpjeguar Nebuloni tek Sky. Mbetet per tu vleresuar se kush do te luaj mes Palacio dhe Podolski ne sulm. Tekniku italian mund te vendos te luaj me formacionin 4-3-3.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.