Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,788 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancini ndryshon gjithcka dhe mesfusha do te rreshtohet…

Sky – Mancini ndryshon gjithcka dhe mesfusha do te rreshtohet…
Inter Club Staff

Prova formaconi ne prag te Juventusit ne shtepine Inter per Roberto Mancinin.

Sic tregohet nga Massimiliano Nebuloni, heqja e skualifikimit per Kondogbia ne ndeshjen ndaj Juves ka shtyre Mancinin te ndryshoje modul loje: “Deri dje Mancini kishte bere prova me nje sistem loje qe nuk parashikonte ne fushe francezin. Por lajmi se ai mund te jete ne dispozicion, ka ndryshuar shume gjera. Sot Mancini ka provuar skuadren me Kondogbian ne fushe duke e hedhur skuadren te rreshtuar ne nje 3-5-2. Do te kthehej keshtu nje mesfushe solide dhe muskulare e francezi do te kishe perkrah tij Medel dhe Melo.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.