Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 30, 2020

Scroll to top

Top

3,708 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancini po kerkon nje mesfushor. Ja me cfare karakteristikash e deshiron…

Sky – Mancini po kerkon nje mesfushor. Ja me cfare karakteristikash e deshiron…
Inter Club Staff

Sic tregon Massimiliano Nebuloni, Roberto Mancini per Interin e tij deshiron nje mesfushor me patjeter.

“Tekniku zikalter ka folur me drejtuesit dhe i ka kerkuar nje mesfushor. Ai deshiron nje lojtar te afte qe te vere rregull perpara mbrojtjes. Nje lojtar i tille ne skuader nuk eshte sepse Interi u ndertua ndryshe ne vere. Interit i duhet nje lojtar qe vendos ritmin e lojes dhe qe ti hyje ne pune skuadres kur ka veshtiresi ne ndertimin e lojes. Mario Suarez me siguri eshte nje lojtar me karakteristika te tilla por nuk eshte e sigurte ardhja e tij. Ka edhe emra te tjere ne listen e Ausilios. Klubi do te jete i detyruar te nderhyje ne merkato e kohe ka: Merkato mbyllet me daten 2 shkurt. Mancinit do ti plotesohet me siguri edhe deshira e radhes.” – perfundoi Nebuloni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.