Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

1,979 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mancini po shtyn: do Shaqirin per ndeshjen kunder Genoas!

SKY – Mancini po shtyn: do Shaqirin per ndeshjen kunder Genoas!
Bujar Berishaj

Sic raporton Massimilanp Nebuloni nga SkySport 24, merkatoja e Interit nuk do te ndalet vetem me Podolskin.

Mancini po shtyn shoqerine qe ta kenaq ate edhe me Xherdan Shaqirin. Shpresa e teknikut eshte qe ta kete lojtarin javen e ardhshme, zgjidhja ideale nese ai do te ishte ne ndeshjen kunder Genoas.

Tratativa megjithate nuk eshte e lehte, Shaqiri do te kushtonte shume me shume se Podolski. Tekniku deshiron lojtar funksional, me nje mentalitet fitues dhe duket se eshte gati te sakrifikoj nje lojtar te rendesishem te skuadres.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.