Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,137 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancini provon formacionin 4-4-2 me Perisic dhe Ljajic ne krahe. Mbrojtja…

Sky – Mancini provon formacionin 4-4-2 me Perisic dhe Ljajic ne krahe. Mbrojtja…
Bujar Berishaj

Gjate stervitjes se mengjesit ne Appiano Gentile, Roberto Mancini ka bere edhe disa prova tjera per formacionin anti-Sampdoria.

Sic raporton Sky Sport, jane dy modulet qe mund te perdoren nga trajneri per neser, i pari eshte 4-3-3 me tridentin Eder-Icardi-Palacio por nuk perjashtohet as nje 4-4-2 me Ljajic dhe Perisic ne krahe. Per mbrojtjen duket se nuk ka dyshime, Nagatomo dhe D’Ambrosio se bashku me Miranda e Murillo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.