Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,722 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mancini rekuperon dy lojtar. 11-shja titullare…

SKY – Mancini rekuperon dy lojtar. 11-shja titullare…
Bujar Berishaj

Vijne lajme te mira nga Appiano Gentile per Roberto Mancinin.

Sipas asaj qe thote SkySport24, tekniku nga Iesi duhet te rekuperoj per ndeshjen e te henes Andreolllin dhe D’Ambrosion. Te dyte, kane zhvilluar te gjithe stervitjen pa asnje problem me pjesen tjeter te grupit dhe mund te grumbullohen.

Keshtu, pervec Jonathan per te cilin sezoni ka perfunduar, ne infermeri mbetet vetem Nagatomo. Mancio duhet te konfirmoj formacionin 4-3-1-2, me balotazhin mes Brozovic dhe Kuzmanovic (sipas Sky, serbi eshte favorit). Ne porte kthehet Handanovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.