Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancini, shume DVD per te studiuar Fiorentinen. Jovetic dhe Ljajic…

Sky – Mancini, shume DVD per te studiuar Fiorentinen. Jovetic dhe Ljajic…
Inter Club Staff

Mancini ka pare shume video ne ditet e kaluara per te kuptuar se cilat jane ndryshimet nga shtatori e deri me sot te skuadres se Souses.

Do te duhet nje Inter cinik ne fush nese deshiron te fitoje ndeshjen e nuk duhet te pesoje aq shume sa ndeshjet e fundit. Ndeshja mund ti jape autostime djemeve zikalter dhe besim. Duhet nje skuader e kujdesshme dhe atletike. Mancio ka provuar nje mesfushe me kater lojtare me dy mesfushore krahu te mirfillte. Miranda dhe Murillo do te jene me siguri ne qender. Icardi do e nise titullar, nderkohe nga stoli do e nisin ish lojtaret e Fiores, Ljajic dhe Jovetic. Ky i fundit eshte stervitur me skuadren, por vetem ne pjesen e dyte te stervitjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.