Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

758 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mancio rekuperon Kovacic dhe Yuto Nagatomon. Osvlado…

Sky – Mancio rekuperon Kovacic dhe Yuto Nagatomon. Osvlado…
Inter Club Staff

Po afrohet ndeshja e se dieles kunder Udineses dhe Mancini duket se e ka te qarte formacionin qe duhet te zbrese ne fushe ne Meazza.

Sipas asaj qe tregon SkySport, i vetmi dyshim i formacionit eshte i lidhur me gjendjen fizike te Osvaldos qe gjithsesi pritet te jete nga minta e pare e nderkohe gjithcka e konfirmuar per sa i perket mbrojtjes dhe mesfushes. Ndryshimi i vetem do te jete Nagatomo ne vend te Campagnaro ne krahun e djathte dhe Kovacic pas shpines se sulmuesve.

Ja formacioni i mundshem nga SkySport:

Inter (4-3-1-2): Handanovic; Nagatomo, Ranocchia, Juan Jesus, Dodò; Guarin, Medel, Kuzmanovic; Kovacic; Palacio, Osvaldo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.