Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,132 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky: “Matri tek Inter? Milan mendon per Kovacic!”

Sky: “Matri tek Inter? Milan mendon per Kovacic!”
Adonis Rexha

Inter ka bere nje hetim tek Milan ne lidhje me sulmuesin Italian Alessandro Matri dhe jane te gatshem te ofrojne si shkembim Zdravko Kuzmanovic. Dirigjentet e Milan jane ne dyshime rreth ketij shkembimi lojtaresh. Sipas gazetarit te SKY, Manuele Baoicchini, Allegri eshte duke kerkuar nje mesfushor te ri ne moshe dhe me dinamik, lidhur me kete ai eshte me shume i interesuar per shkembim me Taider ose Kovacic. “Mundesia per transfere lojtaresh mes Inter dhe Milan nuk duhet perjashtuar duke marre parasysh transferet e fundit qe kane ndodhur, si pershembull ajo Cassano-Pazzini”, shpjegon per studiot e SkySport24.

Vetem ta imagjinosh Kovacic ose Taider duke veshur bluzen kuq e zi eshte e papranueshme, veçanërisht kur bie fjala per yllin e ri Kroat.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.