Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

1,345 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mazzarri blindon mbrojtjen. Me Hugon jashte, futet…

SKY – Mazzarri blindon mbrojtjen. Me Hugon jashte, futet…
Ardis
  • On 24/10/2013, 12:42

Mazzarri sistemon mbrojtjen ne prah te ndeshjes kunder Verones. Matteo Barzaghi, gazetar i SKY afer zikalterve, ben nje permbledhje per kushtet fizike te Campagnaros dhe levizjet e teknikut per te shmangur gabime te tjera qe i kane kushtuar shume Interit ne ndeshjet e fundit: “Hugo ne Appiano ka punuar me vete. Rolando nuk eshte ne 100% , keshtu qe Mazzarri do te rifuse ne loje ‘il Muro’ Walter Samuel. Ranocchia dhe Juan kane luajtur kunder te gjitheve dhe nuk kane munguar kurre, per kete edhe Andreolli eshte kandidat per nje post. Ne tre garat e fundit hapat false te mbrojtjes i kane kushtuar pike te rendesishme dhe tashme Mazzarri po punon per nje mbrojtje te re, qe te mos pesoje me gola”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.