Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,580 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mazzarri deshiron nje sulmues te mire dhe nje lojtar krahu. Pereira…

SKY – Mazzarri deshiron nje sulmues te mire dhe nje lojtar krahu. Pereira…
Xhorxh Gellci

Kane patur mundesi te flasin te shtune ne darke kur Thohir ka takuar Mazzarrin ne darke, ne grumbullimin e skuadres ne Appiano Gentile. Tekniku zikalter i ka kerkuar atij dhe drejtuesve zikalter dy perforcime: nje sulmues dhe nje lojtar krahu. Emrat per sulmin, sic raporton Nebuloni i Sky Sport 24, jane ata te Lavezzi, Osvaldo dhe Dzeko: “Eshte kerkuar, edhe publikisht nese shikojme intervisten e trajnerit ne fund te ndeshjes, nje sulmues i nivelit te larte, nuk do te kishte kuptim nje lojtar vetem per numer” – shpjegon gazetari. Dhe persa i perket lojtareve te krahut, trajnerit interist i pelqen Vrsaljko, lojtar kroat dhe shok i Kovacic. Por duhet te kete permendur edhe ndonje emer tjeter per te patur zevendesime per Jonathan dhe Nagatomo, duke pare qe Pereira gjykohet i papershtatshem per Interin dhe do te largohet ne janar: flitet per nje interesim te CSKA.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.