Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

905 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mazzarri do e nise nga Icardi-Palacio. Osvaldo, kontrollet tregojne se…

Sky – Mazzarri do e nise nga Icardi-Palacio. Osvaldo, kontrollet tregojne se…
Inter Club Staff

Ne kete ndalese kombetaresh Interi po punon ne aspektin atletik, pikerisht per te bere ata futbolliste te mbetur ne Milano qe te rekuperojne gjendjen e mire fizike. E nder ta jane sigurisht Vidic, Hernanes dhe Palacio.

Pa Osvaldon do te shikohet here pas here se cfare zgjidhje mund te adoptohet, me bindjen se lojtaret sulmues ne ekip nuk mungojne.

Pablo Osvaldo eshte rikthyer kete mengjes ne Appiano dhe mjeket kane konfirmuar terheqje moskulare te grades se dyte ne kemben e majte. Te konfirmuara edhe kohet e rekuperimit: Kur muskujt e tij te qetesohen, javes qe vjen do te behen edhe disa teste te tjera dhe rezonanca magnetike dhe atehere do te thuhet me binjde sa do te mungoje. Tani per tani konsiderohet se do te qendroje kater jave jashte fushave.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.