Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

910 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mazzarri do te donte Hamsik, por per momentin…

Sky – Mazzarri do te donte Hamsik, por per momentin…
Ardi Deda

Merkato zikalter do te kete si sfond perhapjen e markes zikalter. Per shkak te kesaj lojtaret qe drejtuesit interiste do te kerkojne do te jene ne linje jo vetem me kerkesat teknike, por edhe me ato ekonomike te klubit. Shembujt jane Vidic, Hernanes dhe Nagatomo qe te tre te njohur ne Azi dhe ne Brazil ku sponsoret investojne dhe ku ka shume tifoze per te terhequr. Nilton, sipas asaj qe raporton ne Sky Matteo Barzagi, eshte shume prane Interit. Me pas kemi Mazzarri qe do te donte Hamsik, por per momentin kemi te bejme me nje tratative te komplikuar.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags