Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,786 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mazzarri, flitet per rinovim. Vidic i bere, Nilton ne pike te mire, dhe…

SKY – Mazzarri, flitet per rinovim. Vidic i bere, Nilton ne pike te mire, dhe…
Xhorxh Gellci

Sot ne mengjes nga Indonezia ka folur presidenti Thohir qe ka konfirmuar per te disaten here Mazzarrin.

Ne SkySport24, Matteo Barzaghi ka specifikuar: “Po flitet edhe per rinovimin, sic na ka treguar Fassone. Te gjithe e dine qe ne Itali nuk eshte e thjeshte te nisesh nje sezon te ri me kontraten ne skadence, prandaj edhe per kete po flitet per rinovim. Por konfirmimi duhet te meritohet ne fushe. Vitin e ardhshem tekniku zikalter duhet ta beje skuadren te luftoje per tre vendet e para. Ekipi eshte akoma inferior ne krahasim me klubet e tjera, por Vidic eshte blere, me Nilton diskutimet jane ne nje pike te mire, dhe do te vijne gjithashtu nje mesfushor krahu dhe nje sulmues. Ajo qe nuk e ka lejuar Interin te ngjitet me lart kete vit kane qene barazimet e shumta me skuadrat e vogla, dhe po te shohim rezultatet ka shume mundesi te humbura. Ka nje boshllek me klubet e tjera, por mbizoteron optimizmi se ky boshllek mund te mbushet. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.