Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

697 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Mazzarri kerkon me force Hernanes. Dhe Juventus deshiron te marre D’Ambrosio

SKY – Mazzarri kerkon me force Hernanes. Dhe Juventus deshiron te marre D’Ambrosio
Xhorxh Gellci

Asnje sulmues per momentin, do te shkohet me vendosmeri mbi Hernanes. Ajo qe ndodhi dje, pas jo-se te Thohir ne shkembimin VucinicGuarin, ka ndryshuar kartat ne tavoline per Interin.

Walter Mazzarri ka kerkuar qe shoqeria te marre mesfushorin e Lazios, qe konsiderohet si pike nisjeje jo vetem per kete Inter por edhe per ate te vitit tjeter.

Lotito kerkon jo me pak se 18 milion, por sherbejne te pakten 10 nga Borussia per Ranocchian, duke pritur te kuptohet cfare do te beje Guarin.

Nderkohe dje ka ardhur agjenti i D’Ambrosio, qe duhet te takohet me Interin. Interi nga ana e tij do te ofronte gjysmen e Duncan dhe nje huazim te ndonje lojtari te ri, por Torino (qe donte Ruben Botta) nuk eshte akoma i bindur. Lojtari deshiron te shkoje tek Mazzarri (aq sa Inter eshte  i bindur se do e marre tani ose ne korrik) por te hene ne mbremje eshte futur ne gare edhe Juventus.” – shkruan Gazzetta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.