Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

901 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mazzarri mendon qe ti jape shiritin e kapitenit Vidic. Si do e mare Ranocchia? Sepse…

Sky – Mazzarri mendon qe ti jape shiritin e kapitenit Vidic. Si do e mare Ranocchia? Sepse…
Inter Club Staff

Sipas asaj qe tregon Sky Sport, Walter Mazzarri i cili neser do te takoje per here te pare Nemanja Vidic ne Milano, po mendon qe ti jape mbrojtesit Serb shiritin e kapitenit te Interit te ri te Erick Thohir, duke pare largimin e te gjithe senatoreve.

Zgjedhja e Mazzarrit me siguri nuk do te beje aspak te lumtur Andrea Ranocchian i cili po negocion ende per rinovimin me Interin. Si do ta merte mbrojtesi Italian kete lajm, pas muajsh e muajsh te tere qe flitet se ai do te jete kapiteni dhe tashme Mazzarri po mendon dicka ndryshe… Te presim e te shohim sepse ndoshta ky eshte vetem nje thashethem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.