Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

466 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mazzarri, pankina ne diskutim? Pa EuropaLeague eshte i hapur cdo lloj skenari…

Sky – Mazzarri, pankina ne diskutim? Pa EuropaLeague eshte i hapur cdo lloj skenari…
Inter Club Staff

Pas Derbyt, ajo qe dukej nje pankine e sigurte eshte rikthyer te jete ne diskutim.

Walter Mazzarri, shume i nevrikosur per ate qe pa ne fushe te dielen, ka perfunduar ne objektivin e tifozeve te cilet e fajesojne per humbjen ndaj Milanit, dhe nese nuk do te zere nje vend ne Europa League, rrezikon shume.

“Nuk perjashtoj asgje duke pare ate qe ndodhi sezonin qe kaloi. Ishim te bindur qe do te qendronte Stramaccioni i cili ishte konfirmuar dhe rikonfirmuar shume here ne publik dhe privatisht. Nese Interi nuk do te kualifikohej ne Europa League, mund te hapet cdo lloj skenari”, ka shpjeguar per Sky Massimiliano Nebuloni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.