Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mbrojtesi i krahut te djathte, nese deshton Wallace, Interi do te hidhet ne sulm per…

Sky – Mbrojtesi i krahut te djathte, nese deshton Wallace, Interi do te hidhet ne sulm per…
Inter Club Staff

Interi vazhdon te punoje per Wallace te Chelseas si mbrojtes se krahut te djathte per sezonin e ri. Por zikalterit do te insistojne per te derisa te futet e drejta e blerjes ne kontraten e lojtarit. Nese Blute e londres nuk do e pranonin kete klauzole, dhe do te vazhdonin te mos e pranonin kete opsion, Interi mund te kthehet tek nje obiektiv i vjeter: Dusan Basta.

Mbrojtesi Serb i Udineses u kerkua edhe me pare ne qershor, por me vone u vendos qe te niste sulmi per Islan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.