Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

353 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Me shume Ranocchia sesa Juan Jesus, dhe ‘il muro’ eshte gati.

SKY – Me shume Ranocchia sesa Juan Jesus, dhe ‘il muro’ eshte gati.
Ardis
  • On 29/10/2013, 12:01

Per SkySport24, Silvia Vallini ka bere nje permbledhje per situaten mbi zgjedhjet e Walter Mazzarrit ne fazen e mbrojtjes. Sipas te derguares, ne mbrotjen zikalter duhet me shume eksperience, dhe pikerisht per kete, mbas paraqitjes se fundit zyrtare, ne Coppa Italia kunder Romes, Walter Samuel do te kthehet si titullar kunder Atalantes. Samuel do te hyje ne mbrojtje sebashku me Juan Jesus, kandidati i pare per ti lene postin per shkak te gabimeve te beri ne ndeshjen kunder Verones. Por posti i ‘il muro argjentinas’ eshte e qender te mbrojtjes, me Mazzarrin ka punuar perhere ne ate pozicion. Ja pse mund te jete Ranocchia ai qe do ti lere vend dhe jo i kritikuari Juan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.