Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Me Thohir, duhet te qendrojne Guarin dhe Handa

SKY – Me Thohir, duhet te qendrojne Guarin dhe Handa
Ardis
  • On 30/06/2013, 12:50

Sipas asaj qe thuhet nga Massimiliano Nebuloni nga studiot e Sky Sport 24, nje hyrje e Erick Thohir ne shoqeri, do ti lejonte Interit te mbante lojtaret e tij te medhenj, si Guarin dhe Handanovic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.