Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,488 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Medel, mbyllet direkt nga Thohir? Pereyra, oferta e Inter pelqehet por…

Sky – Medel, mbyllet direkt nga Thohir? Pereyra, oferta e Inter pelqehet por…
Bujar Berishaj

Inter gjithmone e me afer Gary Medel. Zikalterit duan te mbyllin per mesfushorin kilien na javen e ardhshme dhe keshtu, sic shpjegon Sky Sport, pritet qe te shkoj edhe presidenti Erick Thohir per te nenshkruar ndermjetsimin, i cili eshte nje mik i madh i pronarit te Cardiff, Vincent Tan.

Sa i perket Pereyra, shpjegon Andrea Paventi, “oferta e zikalterve pelqehet nga Udinese (huazim me te drejte blerje te fiksuar tashme) por Inter duhet edhe te shes qe te liroj vende ne skuader.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.