Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,007 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Medel ne mes te javes. Dani Alves…

Sky – Medel ne mes te javes. Dani Alves…
Bujar Berishaj

Osvaldo po pritet ne Milano dhe pastaj te kryej vizitat mjeksore. Por nuk mbaron ketu: per Medel, Inter dhe Cardiff jane duke diskutuar mbi menyren e pageses dhe nga mesi i kesaj jave marreveshja pritet te mbyllet.

Barcelona do ta le te largohet Dani Alves, por lajmet qe e afruan ate me Interin qe erdhen nga Spanja nuk gjeten konfirmime. Pervec ndonje largimi me peshe, zikalterit nuk do te bejne operacione tjera qe kushtojne shume: per te kuptuar se kush do te shitet dhe per momentin nuk ka asgje konkrete. Keto jane me te rejat e merkatos se Inter te ofruara nga Alessandro Sugoni i Sky Sport 24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.