Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

701 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Medel, ok per Inter. Mbyllet gjate javes?

Sky – Medel, ok per Inter. Mbyllet gjate javes?
Bujar Berishaj

Medel mund te arrij me shpejt tek Inter, lojtari tashme ka pranuar oferten e zikalterve per kontraten e tij raporton Sky.

Formula e blerjes eshte ajo e blerjes perfundimtare, d.m.th pa huazim, tashme Cardiff, do donte me shume se 7 milione qe ofron Interi me pagese shumvjecare. Inter do perdore vullnetin e kilienit dhe do te perpiqet ta mbyll marreveshjen. Merkato po nxehet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.