Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,029 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Medel, pas disa oresh nis misioni i Interit. Rolando…

Sky – Medel, pas disa oresh nis misioni i Interit. Rolando…
Bujar Berishaj

Mes neser dhe te enjtes Interi do te niset per Uells per te folur me Cardiff perreth Medel, raporton Sky.

Klubi ka rene nga liga dhe nuk do e terheq litarin ne cmim, me lojtarin qe tashme ka nje akord me Inter dhe ka pranuar kontraten e zikalterve. Pika e referimit eshte qe te mbushen distancat dhe te zhbllokohet situate per t’i sjell Mazzarrit pjesen e fundit per medianon pas M’Vila.

Per mbrojtjen fokusi eshte tek Rolando dhe dje ka pasur nje takim me agjentin e tij. Operacioni nuk eshte i lehte, Porto nuk deshiron te bej zbritje, por skadenca ne 2015 do te thote qe zikaltrit do te presin, per momentin, duke pritur qe Dragoes te bejne nje hap per mbylljen e marreveshjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags