Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

160 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Mercato e ndalur: me pare shitjet. Basta eshte afer. Moratti…

Sky – Mercato e ndalur: me pare shitjet. Basta eshte afer. Moratti…
Xhorxh Gellci

Nga studiot e Sky, Gianluca Di Marzio ka shpjeguar te rejat me te fundit ne frontin e merkatos per Interin: “Ne kete moment, merkatoja e Interit eshte e bllokuar per prioritetet e rendesishme te klubit dhe per nje buxhet shume te ulet, qe ndoshta do te rritet nga shitjet. Te pashitshem jane Kovacic dhe Palacio, per te tjeret – nga Ranocchia tek Guarin – do te vleresohen oferta. Nuk do te shiten me cmim te ulet, por me oferta te rendesishme per ta Interi mund te marre tre ose kater lojtare. Megjithate, Interi do te vazhdoje te trajtoje lojtare te mundshem per tu forcuar ekipin. Po flitet per Dusan Basta me Udinesen, Interi e ka ne grusht lojtarin por pritet konfirmimi i Morattit per te mbyllur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.