Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,190 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Merkato, do te vijne 4-5 lojtare dhe po kaq do te largohen. Do te jene lojtare si…

Sky – Merkato, do te vijne 4-5 lojtare dhe po kaq do te largohen. Do te jene lojtare si…
Inter Club Staff

Do te jete nje merkato “e eger” me plot kuptimin e fjales ajo e Interit.

Nje merkato normalisht e veshtire sepse do te jete e gjitha e autofinancuar, por shume rrenjesore. Sipas asaj qe thote Sky Sport, do te behen 4-5 blerje te nje niveli te larte, pra titullare, dhe eshte nje nevoje shume e madhe per nje revolucion te thelle qe Interi te rikthehet kompetitiv. Por do te kete edhe shitje sepse UEFA te imponon te fitosh nga shitjet perpara se te shpenzosh. Cfare lojtaresh do te vine? Do te vazhdohet aty ku u la ne Janar, do te blihen lojtare qe quhen funksionale ne nje projekt afatgjate si Shaqiri, Brozovic dhe Santon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.