Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,105 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Merkato e Inter, 5 blerje te medha: objektivat

SKY – Merkato e Inter, 5 blerje te medha: objektivat
Bujar Berishaj

Merkato verore e Inter mund te permblidhet me kete formule: blerja e 5 lojtareve te shquar dhe disa operacione me te vogla.

Eshte i bindur Luca Marchett, gazetar i Sky qe parashikon nje merkato te nxehte per zikalterit, sidomos fal lejes nga Erick Thohir kur duhet te jete nje revolucion i vertete i ekipit. Emrat qe qarkullojne jane gjithmone te njejte: Yaya Toure per medianon, Dybala ose Jovetic per sulmin, Darmian per krahun e mbrojtje dhe nje mes Dragovic dhe Vida  per mbrojtjen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.