Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

67 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Milito dhe Cambiasso qendrojne. Samuel dhe Zanetti…

SKY – Milito dhe Cambiasso qendrojne. Samuel dhe Zanetti…
Xhorxh Gellci

E ardhmja e ‘veteraneve’ te skuadres zikalter, cfare do te ndodhe me Milito, Cambiasso, Samuel dhe Zanetti? Kete kane pyetur tifozet ne emisionin “Te lire per te pyetur”, dhe Massimiliano Nebuloni eshte pergjigjur keshtu: “Princi po eshte duke u rekuperuar, por eshte e sigurt se vitin e ardhshem do te jete perseri ne Pinetina. Gjithashtu edhe Cambiasso, ndersa Samuel do ti duhet te vendose cfare do te beje, ka nje opsion per te rinovuar kontraten prandaj mendohet se mund te qendroje edhe nje vit tjeter. Per sa i perket kapitenit, duhet te rekuperohet nga demtimi, mendohet se do te kthehet pas Krishtlindjeve, do te beje ndonje ndeshje tjeter dhe pastaj do i jape lamtumiren futbollit dhe do filloje karrieren si drejtues.”

Marre nga: fcinter1908.it

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.