Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

675 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky-Milito, me Juven vendos Mazzarri. Kontrata e tij …

Sky-Milito, me Juven vendos Mazzarri. Kontrata e tij …
Donald Elmazi

“Ka shenuar per ne Diego Alberto Milito”. Kjo eshte nje fraze qe do te mbetet thelle ne mendjet e tifozeve interiste gjithmone.

Mungon qe prej 7 muajsh ne fushat e blerta, “San Siro fal gjithcka, shum te keqia por nuk eshte nga ata qe perfiton, deshira e tij me e madhe eshte te ndihmoje skuadren te beje mire. Per kete ai nuk e ka ridiskutuar kontraten me shoqerine: nese do jete akoma i nevojshem ateher do te ule rrogen dhe do te rinovoje, perndryshe do te thote mirupafshim dhe faleminderit. Forma nuk eshte akoma e mire, por marka e fabrikimit eshte e njejta, gol dhe altruizem. I takon Mazzarrit te vendose se cfare do te beje me te ne ndeshjen me Juven, ndoshta nuk do ta hedhe ne fushe si titullar, por mund te jete ne pankine. Detaje gjithsesi sepse gjeja me rendesishme eshte qe Princi u kthye”, kete ka thene Matteo Barzaghi per SkySport24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags