Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

296 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Miranda ne skadence pas nje viti, por Inter deshiron ta mbaj dhe…

Sky – Miranda ne skadence pas nje viti, por Inter deshiron ta mbaj dhe…
Bujar Berishaj

Joao Miranda ka qene nje lojtar kyc te Interi qe prej ardhjes se tij ne Milano.

Edhe pse ekipi dhe shoket e repartit shpesh nuk kane qene ne lartesine e tij, kjo nuk e ka penguar ate qe te tregoj se cfare mbrojtesi eshte.

Mirepo kete vit, ai ka gjetur shokun ideal. Po flasim per Milan Skriniar dhe keshtu dyshja eshte shnderruar ne nje mur veshtire te kalueshem per te gjitha skuadrat ne Itali.

Por tani me ardhjen e De Vrij dhe kontraten ne skadence pas nje viti, qendrimi i Mirandas te Interi ne periudhen e fundit ka qene nje objekt diskutimi.

Por per Interin, sic raporton edhe Sky Sport, braziliani paraqet nje pike thelbesore, nje lojtar nga i cili do te vendosen bazat per nje sezon qe po vjen dhe do te shoh klubin zikalter te impenjuar ne tre fronte.

Keshtu duket se rinovimi i tij nuk do te jete nje problem dhe pritet te vij se shpejti, duke formuar keshtu se bashku me Skriniar, De Vrij e Ranocchia paketen e qender mbrojtesve per sezonin e ardhshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.