Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

220 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky- Moratti ne Appiano per te mbushur boshllekun…

Sky- Moratti ne Appiano per te mbushur boshllekun…
Donald Elmazi

Massimo Moratti e kupton momentin delikat te Interit te ‘tij’ dhe ja ku gjendet ne Appiano per te ndjekur stervitjen e skuadres dhe per t’i qendruar prane. Keshtu tregon Matteo Barzaghi per SkySport24. “Presidenti i nderit i ka bere nje vizite skuadres, duke ardhur ne Pinetina pak minuta me perpara. Ne nje moment te komplikuar, me mangesi komunikimi qe eshte krijuar ne shoqeri, Moratti ka mbushur boshllekun”, shpjegon keshtu gazetari drejtpersedrejti nga fushat e stervitjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.