Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

416 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Moratti sot do te jete ne Rovereto. Me Mazzarri-n.

SKY – Moratti sot do te jete ne Rovereto. Me Mazzarri-n.
Ardis
  • On 23/07/2013, 13:15

Massimo Moratti eshe akoma ne Pinzolo dhe pak me vone do te transferohet ne Rovereto per te pare miqesoren e Interin kunder Feralpi Salo. Sipas Andrea Paventi te SKY-it. “Presidenti zikalter ka ndjekur dje testin kunder Vicenzes dhe sot do te ndjeke skuadren ne Rovereto. Dje ka folur edhe me Mazzarrin”. Gjithsesi, Moratti eshte me afer se kurre me ekipin, ndryshe nga se thone disa.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.