Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,603 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Murillo, tratative e avancuar. Cmimi i tij…

SKY – Murillo, tratative e avancuar. Cmimi i tij…
Bujar Berishaj

Flitet per merkaton ne Sky Sport 24.

Interi ka ne dore Jeison Murillo, qender mbrojtesin kolumbian te Granada. Kushton rreth 10 milion euro. Ausilio dhe Fassone e kane vene nen shenjester dhe tratativa eshte shume e avancuar nese jo per janarin, me shume per qershorin.

Cmimi i kolumbianit eshte i larte, por marreveshja mund te behet me pagesa te shtyra per disa kohe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.