Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

2,305 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – M’Vila eshte ne Milano po nuk takon Interin. Nderkohe Jovetic dhe te tjeret…

SKY – M’Vila eshte ne Milano po nuk takon Interin. Nderkohe Jovetic dhe te tjeret…
Xhorxh Gellci

Nuk do te flase me Interin dhe nuk do te beje vizitat mjekesore sot. Inter nuk do e takoje M’Vila, sipas Sky Sport, sepse me pare duhet te takohet me Rubin Kazan, per te folur per te drejten e blerjes te fiksuar ne 10 milion. Mungon akoma OK i Mazzarrit, sepse po pritet edhe disa ore te kuptohet nese ka shpresa te tjera per Behramin. Duhet te kuptohet edhe nese mund te futen ne tratative lojtare per te ulur cmimin dhe emri kryesor per kete eshte Taider. Nderkohe qe klubi rus do te takohet edhe me Napolin gjate kesaj kohe.

Stephane Mbia eshte nje tjeter lojtar qe pelqehet nga zikalterit, por me pare duhet te definohet tratativa me QPR. Ka akoma nje vit kontrate dhe duhet te merret kartoni i plote, jo ne huazim. Pastaj jane edhe Jovetic e Astori. Per te parin ka dyshime mbi deshiren e CItyt per ta dhene ne huazim. Ndersa alternativa e dyte eshte e lidhur ngushtesisht me Rolando, pasi nese blerja e portugezit do te behet e pamundur, Inter do te hidhet mbi Astorin. Nderkohe, tratativa me Porton vazhdon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.