Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2022

Scroll to top

Top

410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – M’Vila, Inter do te paguaj huazimin. Ranocchia…

Sky – M’Vila, Inter do te paguaj huazimin. Ranocchia…
Bujar Berishaj

Ranocchia duhet te rinovoj me fashen e kapitenit te premtuar nga Mazzarri, raporton Sky.

Milan eshte akoma ne Milano duke pritur pergjigje nga Rubin, qe po e priste dje dhe duhet te vij sot. Situata ka ndryshuar sepse zikaltrit do te paguajne huazimin, qe do te kushtoj per nje shifer shume te ulte. Pas ok ai do te largohet per ne Pinzolo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.