Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

417 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – M’Vila, Taider dhe Rubin gjendet akordi: operacioni po zhbllokohet…

SKY – M’Vila, Taider dhe Rubin gjendet akordi: operacioni po zhbllokohet…
Inter Club Staff

Po zhbllokohet operacioni M’Vila. Akordi mes Taider dhe Rubin qe ne mengjes nuk ishte , ne oret e fundit duket se po shkon mire. Ka ardhur OK i lojtarit algjerian per shkembimin e huazimeve: dokumentet jane gati, shpjegon tek Gianluca Di Marzio tek Sky dhe me ne fund, pas nje telenovele javesh , francezi mund te zbarkoj ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags