Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Nagatomo mungon per dy jave, Hugo ne dispozicion. Jonathan dhe Osvaldo…

Sky – Nagatomo mungon per dy jave, Hugo ne dispozicion. Jonathan dhe Osvaldo…
Ardi Deda

Sic tregon Massimiliano Nebuloni ne Sky Sport 24, impenjimet e shumta gjate javes rrezikojne te ndikojne ne rendimentin e skuadres qe kete vit luan ne Europa League.

Inter eshte e detyruar te gjeje vazhdimesine qe deri me tani nuk e ka pasur: “Shpresohet te rekuperohet Campagnaro qe duhet te jete i gatshem te enjten, Jonathan veshtire se do te jete i pranishem, ndersa Osvaldo duhet te rekuperohet per ndeshjen kunder Verones. Nagatomo do te mungoje per disa jave. Pas Hernanes tentohet ne rekuperimin e futbollisteve te tjere qe po hyjne gradualisht ne forme, si Palacio por edhe Vidic”, referon gazetari.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.