Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

55 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Nainggolan nje piste e nxehte, por eshte edhe Milani…

Sky – Nainggolan nje piste e nxehte, por eshte edhe Milani…
Xhorxh Gellci

Ne obiektivat per kete merkato te Interit gjithmone e me shume po shofim emrin e Radja Nainggolan i cili kerkohet me ngulm nga Walter Mazzarri. Mesfushori belg i Kaljarit eshte nje emer vecanerisht i nxehte, dhe do te vazhdoje te jete deri sa te konkretizohet hyrja e Erick Thohir ne dirigjencen zikalter, duke pare origjinen indoneziane te ish lojtarit te Piacenzas. Nga ajo te ciles i referohet Matteo Barzaghi, i ftuar nga Sky Sport, i cili thekson se ne gare per Nainggolan mund te hyje edhe skuadra tjeter e Milanos, pas konfirmimit te Massimilano Allegrit, i cili e vlerson shume lojtarin e Kaljarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.