Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

855 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Nainggolan pelqehet shume. Por Interi tani…

Sky – Nainggolan pelqehet shume. Por Interi tani…
Ardis
  • On 12/06/2013, 20:24

Nga studiot e Sky Sport, Gianluca Di Marzio ka bere nje permbledhje rreth te ardhmes se Radja Nainggolan: “Ne Inter Nainggolan pelqehet shume, por gjithashtu edhe tek Milan dhe Roma. Personalisht mendoj se verdhekuqet e Romes jane ne avantazh, kur te kthehet Sabatini nga Shtetet e Bashkuara do te flitet edhe me shume.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.