Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,455 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Nani pelqen Interin, por nuk ben asgje kunder United. Nderkohe Branca…

SKY – Nani pelqen Interin, por nuk ben asgje kunder United. Nderkohe Branca…
Xhorxh Gellci

Jo vetem Hernanes qe eshte pezull nje dite para mbylljes te merkatos. Interesi i zikalterve eshte i forte edhe per Luis Nani. Lojtari ka folur sot me teknikun e United, Moyes, dhe i takon atij te jape nje pergjigje: do te kete shume rendesi deshira e lojtarit. Deri tani duket se Nani nuk do te beje asgje kunder Manchester United, edhe pse alternativa Inter i pelqen dhe eshte i hapur ndaj saj.

Sipas Sky Sport, kete tratative nuk e ka udhehequr Marco Branca, edhe pse ka qene ne dijeni. Ndoshta sinjal per nje largim te tij ne fund te sezonit?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.