Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,528 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Napoli-Inter, Bonazzoli dhe Brozovic do te jene titullare. Shaqiri…

Sky – Napoli-Inter, Bonazzoli dhe Brozovic do te jene titullare. Shaqiri…
Inter Club Staff

Bonazzoli do te jete titullar sebashku me Icardin ne sulm. Sipas asaj qe thote SkySport24, Mancini do te vazhdoje te besoje tek 4-2-3-1 i tij duke hedhur ne fushe nga minuta e pare 17 vjecarin Italian.

Sebashku me te do te jene edhe Shaqiri ne te djathte dhe Icardi ne qender. Hernanes pritet te luaje nga minuta e pare gjithashtu, sebashku me Kuzmanovic dhe Brozovic. Konfirmohet rikthimi i Nagatomos ne mbrojtje: Japonezi do te kompletoje repartin e mbrojtjes sebashku me Ranocchian. Juan Jesus dhe Dodo. Nuk perjashtohet edhe nje rikthim tek 4-3-1-2 me Medel titullar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.