Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2020

Scroll to top

Top

1,003 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ndermjet Ranocchias dhe Guarin, me afer shitjes eshte…

Sky – Ndermjet Ranocchias dhe Guarin, me afer shitjes eshte…
Inter Club Staff

Ranocchia apo Guarin? Cili do te jete i sakrifikuari ne kete sesion merkatoje? Formula nuk ka ndryshuar, nje here blihet pastaj shitet, dhe qe te vije ndonje nga lojtaret qe ka kerkuar Mazzarri duhet te shitet ndonje lojtar i skuadres aktuale. Per Sky, ka folur Alessandro Sugoni i cili ka shpjeguar se per momentin mbrojtesi Italian ka me shume mundesi te largohet nga Interi sepse ka interes (jo shume te forte) nga Borussia Dortmund por i pelqen edhe Gallatasarayt te Mancinit. Per sa i perket Kolumbianit eshte mbyllur pista Chelsea, dhe pritet te qendroje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.