Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

986 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ndodhia me Morattin ka turbulluar skuadren. Lojtaret te tronditur. Ndersa Mazzarri…

Sky – Ndodhia me Morattin ka turbulluar skuadren. Lojtaret te tronditur. Ndersa Mazzarri…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebulono per SkySport24 ka folur sot per vendimin e President Massimo Morattit si dhe reagimin e skuadres.

Gazetari tregon se “Skuadra duhet te kerkoje te reagoje ne fushe, sepse eshte nevoja e rikthimit si protagonist. Ndodhite e fundit ne shoqeri kane turbulluar jo pak ambjentin zikalter dhe lojtaret e vete Mazzarri, qe nuk po jetojne keto kohe ne ndonje ambjent te qete, kane mbetur te tronditur nga vendimi i ish Presidentit te Interit. Moratti do te qendroje akoma ne sfond sepse ka 30% te aksioneve te shoqerise.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.