Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,013 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ne Appiano ishin te sigurte per Icardi: Te kujton Crespon. Tani duhet…

Sky – Ne Appiano ishin te sigurte per Icardi: Te kujton Crespon. Tani duhet…
Ardi Deda

Ka qene nota pozitive e vetme e mbremjes. Per Mauro Icardi, per dy golat e tij, ka folur Matteo Barzaghi qe mbreme ishte i derguari i Sky ne Meazza dhe ka shpjeguar: “Ai i cili kishte bere me shume shtylla se bashku me Guarin dje ka shenuar dy gola, i dyti shume i bukur dhe ka treguar qe talenti nuk mund te mohohet, eshte potencialisht nje nga sulmuesit e rinj me te mire ne qarkullim. Te kujton sulmuesit argjentinas si Crespo, ne Pinetina ishin te sigurte per cilesite e tij dhe te vetedijshem per karakteristikat e tij. Tani ai duhet te punoje psikologjikisht dhe fizikisht per te gjetur vazhdimesine dhe per te treguar se eshte per Interin”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags