Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

776 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ne oret e ardheshme Mancini do te takoje Thohir. Takimi do te behet sepse…

Sky – Ne oret e ardheshme Mancini do te takoje Thohir. Takimi do te behet sepse…
Inter Club Staff

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, ne oret e ardheshme Mancini dhe Thohir do te takohen. Presidenti i Interit ka pak ore qe ka mberritur ne Milano.

Pasi kane folur me njeri-tjetrin deri me tani vetem me ane te telefonit, ata te dy do te kene mundesi edhe qe te takohen nga afer, te njihen e te bisedojne per shume tema te ndryshme. Ne Appiano me pas, pas takimit, do te vazhdohet me pergatitjet e Derbyt. Mancini asnjehere nuk ka humbur ne debutimin e tij me skuadrat qe ka drejtuar thote Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.