Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,911 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Neser dreke mes Zhang, Thohir dhe Moratti. Do te arrij gjithashtu edhe nje delegacion…

Sky – Neser dreke mes Zhang, Thohir dhe Moratti. Do te arrij gjithashtu edhe nje delegacion…
Bujar Berishaj

Gjate dites se neserme – zbulon Sky Sport – do te kete nje dreke pune mes aksionistit te shumices Zhang Jindong, presidentit Erick Thohir dhe bossit Massimo Moratti.

Gjithmone neser, tregojne nga redaksia e Sky, do te arrij edhe nje pjese e delegacionit te Suning qe do te jete e perbere nga Steven Zhang dhe Yang Yang.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.